Морфометричний аналіз стану гемомікроциркуляторного русла власне судинної оболонки очного яблука в нормі та за умов експериментального діабету

Дата
2022
Автори
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
ПВНЗ "Харківський міжнародний медичний університет"
Анотація
Даний дослідницький матеріал присвячений актуальному питанню сучасної медицини - цукровому діабету, який є однією із ключових проблем здоров'я у світі. Загальна кількість хворих на цю хворобу прогнозується зрости до 300 мільйонів осіб до 2030 року, що визначає його статус як неінфекційної епідемії ХХІ століття. Цукровий діабет спричиняє важкі ураження судин органу зору, у той час як ефективне лікування цієї патології потребує детального вивчення морфології судинної оболонки очного яблука. Метою даної роботи є вивчення морфометричних особливостей ангіоархітектоніки судинної оболонки очного яблука при нормальних умовах та в умовах експериментального цукрового діабету.
Опис
Ключові слова
Бібліографічний опис
Морфометричний аналіз стану гемомікроциркуляторного русла власне судинної оболонки очного яблука в нормі та за умов експериментального діабету / Х.А. Кирик, Н.І. Гресько, А.М. Бекесевич, Е.А. Джалілова, М.А. Панас // Медичні та біологічні науки : матеріали Міжнародної студентської міждисциплінарної науково-практичної internet-конференції до Всесвітнього дня анатомії, Харків, Україна, 14 жовтня 2022 / ПВНЗ "Харків. міжнар. мед. ун-т". – Харків, 2022. – С. 51–52.