Порівняння використання програм віртуальної реальності для вивчення дисципліни «анатомія людини»: sharecare you та anatomy explorer

Дата
2022
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
ПВНЗ "Харківський міжнародний медичний університет"
Анотація
У статті розглянуто результати дослідження, яке порівнює дві VR-програми - Sharecare You і Anatomy Explorer, в контексті їх дієвості як інструментів для вивчення дисципліни «Анатомія людини». Обидві програми виявилися деталізованими та структурованими, містять точну та якісну 3D-модель організму людини. Незважаючи на помірну складність у використанні, здобувачі освіти зазначили, що після роботи в програмах вони стають цілком доступними для користування. Результати опитування показали, що більше 85% опитаних планують використовувати ці VR-програми у подальшому вивченні дисципліни «Анатомія людини». Отже, дослідження підтверджує ефективність та потенціал застосування цих програм у навчальному процесі.
Опис
Ключові слова
Бібліографічний опис
Бондаренко А.Є. Порівняння використання програм віртуальної реальності для вивчення дисципліни «анатомія людини»: sharecare you та anatomy explorer / А.Є. Бондаренко, О.І. Ковальчук // Медичні та біологічні науки : матеріали Міжнародної студентської міждисциплінарної науково-практичної internet-конференції до Всесвітнього дня анатомії, Харків, Україна, 14 жовтня 2022 / ПВНЗ "Харків. міжнар. мед. ун-т". – Харків, 2022. – С. 36–38.